Distributor potravin
E-shop
E-shop
Kariéra

Nákupčí

Lokalita: Krnov, Moravskoslezský
Typ pracovního poměru: Plný úvazek

Popis pozice

Do našeho týmu hledáme aktivní a odpovědnou osobu na pozici Nákupčí Jsme již 3 generace tradiční rodinnou společností, jejíž cílem je poskytnout zákazníkům v gastronomii a maloobchodu komplexní služby v oblasti dodávek čerstvých, mražených, chlazených a suchých potravin i nepotravinářského zboží.

  • Máte praxi v oblasti nákupu nebo potravinářství?
  • Jste ochotni vyjednávat ty nejlepší podmínky s našimi dodavateli?
  • Máte chuť se aktivně připojit k rozvoji naší společnosti?

S ČÍM NÁM POMŮŽETE?

  • Jednat se svěřenou skupinou dodavatelů, s kterými budete pravidelně projednávat ceny a kvalitu nakupovaných produktů.
  • Pravidelně budete monitorovat ceny u svěřeného sortimentu výrobků.
  • Budete mít na starost správu výběrových řízení pro dané skupiny výrobků a privátní značky.
  • Součásti Vaší práce bude vedení agendy dodavatelských smluv a cenových dodatků

Požadavky

  • V oboru nákupu již působíte nebo jste zkušený obchodník v oblasti potravinářství a chcete přejít z prodeje do oblasti nákupu.
  • Komunikace je Vaší předností a vždy se budete snažit vyjednat co nejlepší podmínky spolupráce.
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem je výhodou
  • Máte minimálně SŠ vzdělání s maturitou.
  • Perfektní znalost práce na PC bereme jako samozřejmost (Microsoft Word, Excel, Powerpoint)

Nabízíme

  • Nabízíme práci na HPP s nástupem možným ihned.
  • Dáme Vám prostor pro profesní rozvoj a růst společně s naší společností.
  • Osobní přístup a zázemí rodinné společnosti.
  • Příspěvek na jazykové nebo profesní kurzy v oblasti nákupu.
  • Motivační systém mzdového ohodnocení.

Jak se přihlásit

Pokud máte zájem o pozici Nákupčí ve společnosti Zvoska s. r. o., zašlete nám svůj životopis na e-mail: jan.kratochvil@zvoska.cz nebo volejte na číslo: +420 721 842 117